Wyszukiwarka lotów przez internet, które popularne wśród Polaków szukających lotów?

lotnisko

Planując podróż zawsze chcemy minimalizować koszty, szczególnie te, które dotyczą transportu. Nic więc dziwnego, że coraz częściej korzystamy ze stron internetowych, na których znaleźć możemy najtańsze połączenia do różnych zakątków świata. Które wyszukiwarki lotów są najbardziej popularne wśród Polaków wybierających się w podróż?

Esky.pl

Esky.pl to jedna z popularniejszych stron, na których możemy znaleźć korzystne przeloty. Wyszukiwarka lotów pomaga w znalezieniu taniego i dobrego połączenia (esky.pl/wyszukiwarka-lotow) do kraju, który najbardziej nas interesuje. Oprócz tego, możemy poszukać noclegu do zarezerwowania, ubezpieczenia podróży, a także samochodu do wynajęcia w danym państwie. Aby to wszystko zrobić wystarczy wpisać podstawowe informacje takie jak data wylotu i przylotu, kraj lub miasto, do którego podróżujemy i liczbę osób. W przypadku wyszukiwania lotu trzeba jeszcze zaznaczyć czy bilet ma być w jedną czy w obie strony, czy jest to trasa wieloetapowa, a także podać klasę, w której chcemy lecieć. Wszystkich rezerwacji można dokonać online, przy użyciu aplikacji lub przez telefon.

Eprzeloty.pl

Eprzeloty.pl to wyszukiwarka, na której można znaleźć przeloty, hotele i ubezpieczenia turystyczne. Wystarczy podać miasta z i do których chcemy podróżować, a także termin, opcję lotu, klasę serwisową. Można zaznaczyć także linie, którymi chcielibyśmy lecieć. Na Eprzeloty.pl znajdziemy 515 różnych linii lotniczych, w tym 90 określanych jako tanie. Rezerwacji przelotów i noclegów można dokonać za pomocą strony internetowej lub telefonicznie.

Pasazer.com

Strona Pasazer.com oferuje wiele usług związanych z planowaniem i realizacją podróży. Wśród nich znajduje się oczywiście wyszukiwarka lotów, dzięki której znaleźć można najtańsze połączenia. Podobnie jak w przypadku poprzednich stron, szukając lotu wpisujemy miejsce wylotu i przylotu, termin podróży, liczbę osób, a także zaznaczamy, czy szukamy biletu w jedną czy w dwie strony. Możemy znaleźć także samochody na wynajem w danym kraju, noclegi, jak i informacje dotyczące wymaganych wiz w niektórych krajach. Na Pasażer.com dostępne są także wskazówki na temat promocyjnych tanich lotów z polskich lotnisk.

Skyscanner.pl

Na Skyscanner.pl znajdziemy mnóstwo połączeń do wielu krajów na całym świecie. Szukając lotu możemy mieć pewność, że połączenia, jakie zaproponuje nam wyszukiwarka, będą najtańsze. Na stronie znaleźć można wiele promocyjnych przelotów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Wystarczy wpisać termin podróży, miejsca wylotu i przylotu, liczbę osób podróżujących i klasę, która nas interesuje. Można zaznaczyć także czy lot ma być w jedną czy w obie strony, czy będzie to podróż wieloetapowa i czy interesuje nas jedynie połączenie bez przesiadek. Na Skyscanner.pl możliwe jest również znalezienie noclegów w korzystnej cenie, a także wynajęcie samochodu w danym kraju.

admin Autor

Dodaj komentarz