Prezent dla Taty

Jak co roku główkujemy się głównie na Dzień Ojca czy Boże Narodzenie co tym razem kupić dla taty. Czy warto cały czas iść w stronę uniwersalnych upominków? To może znudzić nawet mężczyznę. Dlatego też warto pomyśleć być może o czymś mniej oczywistym i wysilić się, by w tym roku prezent dla Niego był wyjątkowy! I choć wydaje się nam, że wszystko co już mogliśmy to sprezentowaliśmy naszemu tacie to możemy być zaskoczeni jak wiele jeszcze jest pomysłów na każdą okazję. Mnóstwo z nich jest w przystępnych cenach, a to dodatkowo sprawia, że od dziś nie będzie dla nas problemem co wybrać na prezent dla Taty.

Zacznijmy może od czegoś co spodoba się większości panom – degustacja piwa lub whisky. Czas spędzony na degustacji możemy zaliczyć do relaksu, gdzie dodatkowo możemy dowiedzieć się więcej o nowych gatunkach piwa czy whisky. Koszt takiego prezentu zaczyna się od 100 złotych. Chcąc zafundować tacie spokojny czas możemy jeszcze skusić się na wieczór w teatrze czy męskie SPA. Kolejno ceny zaczynają się od 30 i 200 złotych. Ciekawym pomysłem może by symulator lotu samolotem. Ten pomysł na prezent dla Taty z pewnością spodoba się osobom, które pasjonują się samolotami. Jest to koszt rzędu 130 złotych. Szukając bardziej ekstremalnych wrażeń możemy kupić lot paralotnią czy jazda sportowym samochodem, gdzie ceny zaczynają się od 200-300 złotych.

Zrealizowanie takiego prezentu nie powinno stanowić problemu, ponieważ można je zrealizować w całej Polsce. Zazwyczaj przy większych miastach. A co jeśli nadal nie jesteśmy do końca przekonani czy dany prezent dla niego będzie odpowiedni? Być może warto zdecydować się na kartę podarunkową, voucher. W takich przypadkach często osoba może wybierać pomiędzy różnymi opcjami. Przykładowo może wybrać degustację whisky czy lot szybowcem. Niekiedy do wyboru ma ponad 10 czy 20 propozycji. Wtedy to mamy pewność, że prezent zostanie wykorzystany, a nasz tata z pewnością będzie zadowolony. Niewielkim nakładem finansowym możemy sprawić mu prawdziwą niespodziankę!

admin Autor

Dodaj komentarz