Domki w Jantarze – rewelacyjny urlop dla każdego!

jantar plaża

Wakacje, słońce, plaża, szum morza, to Twoje coroczne marzenie. Pracujesz, odkładasz pieniądze, by uzbierać na wymarzony wyjazd. Byłeś już w wielu nadmorskich miejscowościach, ale wciąż szukasz nowych miejsc, bo w Tobie niespokojna dusza.

Czy znasz Jantar?

Co krok masz dom, w którym mógłbyś zakotwiczyć na czas wakacji, na zasłużony urlop. Jantar, nadmorska mała miejscowość w Polsce z gościnnymi mieszkańcami. Duża plaża, do której dotrzesz bez problemu. Możesz drogą asfaltową albo piaszczystą.Ale ta druga droga prowadzi przez wilgotny las i może zaserwować Ci towarzystwo komarów, dlatego jest ona raczej dla tych, którzy lubią biegać bez zatrzymywania się nawet na krótki postój, by złapać oddech.

Wakacje bez bloków

Przez cały rok żyjesz w bloku. Marzy Ci się pomieszkać w małym domku, otoczonym świeżym czystym powietrzem, a jak jeszcze będzie dostęp do morza, to już odczujesz pełny błogostan.

Jantar, to taka piękna bursztynowa nazwa miejscowości, gdzie masz całe mnóstwo domków do wyboru, który możesz sobie wynająć. Z łazienką, oczywiście. Wybierz sobie dom, jaki chcesz i wypoczywaj. Z rodziną, przyjaciółmi, partnerką, albo sam. Mała miejscowość bez blokowisk da Ci komfort wypoczynku w zupełnie innej zabudowie architektonicznej aniżeli Twoja. Odczujesz w Jantarze pełny spokój i wytchnienie.

A konie?

Są i konie. Przecież Jantar to miejscowość czysto wypoczynkowa, z domkami do zamieszkania na czas urlopowy. Żeby Ci się nie nudziło, oprócz plaży, morza i jeziora oraz lasu, możesz wypoczywać, jeżdżąc konno. A może to będzie dopiero Twoja pierwsza przygoda siedzenia w siodle? Co prawda tam, gdzie mieszkasz na co dzień jest stadnina, może nawet całkiem niedaleko, ale ciągła praca i obowiązki nie pozwalały Ci na to, by chociaż raz poczuć się oderwanym od ziemi, posadzonym wyżej, by móc popatrzeć na szyję i głowę konia z zupełnie innej pozycji? Poczuć lekkie miarowe kołysanie podczas spokojnego stąpania zwierzęcia, na którym siedzisz.

Totalny spokój i szczęście

Wyjeżdżając na wakacje, lub urlop, nawet nie w sezonie wakacyjnym, warto zaplanować go w Jantarze, gdzie są domki do wynajęcia, lub pokoje z łazienkami w piętrowych domkach jednorodzinnych przystosowanych do przyjmowania turystów.

Tych, którzy chodzą do kościoła, ucieszy wiadomość, iż w Jantarze jest taki obiekt, stojący w jego centrum.

Są także sklepy ze sprzętem na plażę, oraz ubraniami, obuwiem, pamiątkami, artykułami spożywczymi.

Zabawa przy muzyce

Jeśli lubisz tańce, w Jantarze masz to zapewnione. Drewniany parkiet i muzyka, gdy wieczór zapada…

Spędzanie wakacji w tej miejscowości jest pozbawione nudy a jednocześnie pozwala na odseparowanie się od innych, gdy tego potrzebujemy. Plaża jest szeroka i długa a domki dają intymny komfort. Do tego jeszcze duże pasmo lasu dopełnia pochłanianie świeżego czystego powietrza, którego tak bardzo brakuje w dużych aglomeracjach miejskich.

admin Autor

Dodaj komentarz