Espace room Trójmiasto, czyli dobra zabawa

escape room trójmiasto

Espace room w dosłownym tłumaczeniu oznacza pokój do ucieczki. Jest to miejsce, z którego należy się wydostać. Jeśli się to niestety nie uda to po godzinie drzwi się same otworzą i będzie można z niego wyjść bez żadnych konsekwencji. Jest to świetne miejsce do spędzenia wolnego czasu ze znajomymi i jeśli ktoś jeszcze nie był to powinien spróbować, bo zabawa jest naprawdę przednia.

Czego nie robić w espace room

Trzeba pamiętać, że to wszystko to tylko gra i organizatorowi zależy przede wszystkim na dobrej zabawie uczestników. Klienci mają być zadowoleni i dobrze się bawić, jeśli tak jest to wszystko gra. Jednak trzeba pamiętać, o tym że:
– nie niszczy się drzwi, ani nie pomija się zagadek, ponieważ jest to wszystko zabawą i większa satysfakcja będzie jeśli wyjdzie się z pokoju po zrobieniu całości, niż po rozwaleniu jednej skrzynki. Płaci się za usługę i dobrą zabawę, a jeśli ktoś wejdzie i po 30 sekundach wyjdzie to tylko straci pieniądze,
– nie wchodzi się do pokoju po alkoholu, ponieważ bardzo często kończy się to złym zachowaniem, a także koncentracja i wszystkie ruchy są spowolnione,
– traktuje się poważnie wskazówki od mistrza gra. Bardzo często przed wejściem usłyszy się, że na szafie nic nie leży i nie powinno wchodzić się na kratę w oknie. Jest to oczywiście podpowiedź, ponieważ mistrz gry nie chce żeby ktoś zrobił sobie krzywdę upadając. Warto traktować takie podpowiedzi bardzo poważnie.

Co zrobić żeby dobrze się bawić?

Przede wszystkim należy pójść tam ze znajomymi, dzięki którym cała gra nabierze kolorów. Każdy z nich będzie inny i każdy będzie myślał trochę inaczej od reszty. Jeśli dobierze się fajny skład to zabawa będzie powtarzana jeszcze wiele razy.

Należy wybrać pokój, który będzie najciekawszy. W internecie na stronie escape room można znaleźć opisy pokoi. Jedne z nich będą dla całych rodzin, a inne będą horrorami. Warto wybrać ten, który wywoła najwięcej emocji.

Podczas gry, jeśli mistrz gry zauważy, że drużyna nie ma pomysłu jak rozwiązać zagadkę, zostanie podana podpowiedź. Należy pamiętać, że jest to tylko gra i warto z nich korzystać, ponieważ to one pomogą w dalszej dobrej zabawie. Jeśli ktoś nie może rozwiązać jednej zagadki przez 15 min to zaczyna się frustrować i denerwować, a poszedł tam dla dobrej zabawy.

Escape room Trójmiasto

Pokoi takich jest naprawdę bardzo dużo i na przykład jeśli chodzi o Trójmiasto to najłatwiej będzie je znaleźć w internecie. Po wpisaniu frazy od razu wyskoczą strony internetowe takich miejsc, gdzie można zobaczyć cenę i rodzaj pokoju.

Jeśli szukasz rozrywki w Gdańsku sprawdź koniecznie Escape Room Trójmiasto Zorkout.

admin Autor

Dodaj komentarz