Wiadomości

Nowości zimowego rozkładu lotów lotnisko Chopina
W sezonie zimowym Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą częstotliwość lotów na 18 trasach europejskich: Amsterdam, Bruksela, Monachium, Wilno, Belgrad, Budapeszt, Bukareszt, Hamburg, Sztokholm, Larnaka, Kopenhaga, Mińsk, Stambuł, Paryż, Praga, Ryga, Sofia oraz Tallinn.

W zimowym rozkładzie lotów z Krakowa będzie 47 lotów
W dniu 26 października linie lotnicze wprowadzają zimowy rozkład lotów. Nowością jest całoroczne połączenie easyJet z Hamburgiem. Operacje na tej trasie będą odbywały się od początku listopada trzy razy w tygodniu.

Czartery z Katowic Pyrzowic do Egiptu, Maroka i Wysp Kanaryjskich
Egipt, Maroko i Wyspy Kanaryjskie to kierunki dostępne z Katowice Pyrzowice w trakcie tegorocznego sezonu zimowego. Tradycyjnie w Egipcie dostępne są cztery destynacje Sharm El Sheikh, Hurghada oraz Marsa Alam i Taba.

Wskazówki dotyczące snu podczas długich lotów
Kilka wskazówek na spokojny sen podczas długiego lotu. Podróżowanie na krótkim dystansie jest łatwe, szybka kawa i bułka i już jesteś na miejscu. Zapinasz pasy i lądujesz. Ale na długich lotach zasypianie w fotelu nie należy do luksusu.

Wszystkie wiadomości ->

Bilety lotnicze

  |   Bilety Autokarowe   |   Hotele

Wybierz z listy

Wybierz z listy

Typ podróży

Pasażerowie (maksimum 9 osób)

wyszukiwanie zaawansowane

Miasta które warto zwiedzić

Dzięki serwisowi mogą Państwo zarezerwować i kupić on-line najtańsze bilety lotnicze z dostępnych biletów na całym świecie. Serwis dysponuje różnymi formami płatności za zarezerwowane bilety lotnicze. Można skorzystać z karty kredytowej lub dokonać przelewu na rachunek bankowy.

Lotniczy-bilet.pl © 2013 | Bilety lotnicze